Pompy ciepła - oferta

pompy ciepła ofertaJeśli szukamy alternatywnych rozwiązań pozwalających na skuteczne ogrzewanie domu i zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego, to pompy ciepła mogą okazać się doskonałą propozycją. Warto podkreślić, że większość dostępnych na rynku pomp ciepła ma także funkcje chłodzące, dzięki czemu przy montażu zyskujemy równocześnie razu skuteczną klimatyzację.

 

Jako element chłodniczy możemy wykorzystać różne substancje – zwykłą wodę, glikol, a także specjalne czynniki chłodnicze. W porównaniu z praktycznie wszystkimi metodami grzewczymi, pompy ciepła oferują bardzo niskie koszty utrzymania.

Co więcej, jest to rozwiązanie ekologiczne, które nie wpływa szkodliwie na nasze środowisko naturalne. Zasada działania jest praktycznie taka sama w przypadku większości pomp ciepła.

Zdecydowaną większość ciepła pompy przejmują wprost z gruntu lub powietrza. Jeżeli nie wystarcza to do osiągnięcia żądanej temperatury, to pompa może współpracować z grzałką elektryczną lub z tradycyjnymi systemami grzewczymi. Jeśli prawidłowo dobierzemy pompę ciepła, to zyskamy możliwość sterowania kilkoma parametrami, takimi jak np. temperatura wewnątrz pomieszczenia bądź temperatura wody. Dzięki temu pompa ciepła może funkcjonować w każdym obiekcie i w każdych warunkach, zawsze w pełni zaspokajając oczekiwania użytkowników.

Sterowanie pompą ciepła:

Pompa może być sterowana przy pomocy standardowego sterownika lub – w przypadku tzw. inteligentnych domów – za pomocą laptopa, smartfona. Na rynku mamy bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi o pompy ciepła. Przy wyborze kierujmy się indywidualnymi potrzebami i warunkami panującymi w naszym domu.

 

Nasza firma zapewnia dobór i montaż urządzeń, gwarantujemy także kompleksową obsługę w zakresie serwisu, również w okresie pogwarancyjnym.

Kontakt:
 

czasnarejs.pl

PrestigeVent Sp.z.o.o.

Os. Centrum E18 

31-934 Kraków

Tel: 12 307-16-16

kontakt@czasnarejs.pl

www.czasnarejs.pl

Inżynier automatyk, specjalista ds. zagadnień elektrycznych związanych z dziedziną klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa